Exteriér & interiér

Do exteriéru si poradíme s dětskými herními prvky, balkónovými zábradlí, ploty… Výroba různorodého kusového či vestavěného nábytku nebo realizace celých soukromých nebo komerčních prostor jsou oblasti spadající pod interiérové truhlářství. Máme za sebou mnoho úspěšných realizací interiérů restaurací a pohostinství. Zkušenosti, které jsme v této oblasti získali, jsme připraveni s Vámi sdílet.

Obloukový pult

2 / 2024

Městská knihovna Jaroměř

Tento obloukový výdejní pult v jaroměřské knihovně nahradil zastaralý nemoderní pult. Jde o prvek, který by měl na návštěvníky knihovny zapůsobit přívětivým dojmem ihned po vstupu do místnosti. Aby v interiéru působil přirozeně, byly z lamina ve stejných odstínech realizovány další okolní prvky. V zázemí pultu, tedy v části pro presonál, jsou 3 zásuvkové boxy. Velkou výhodou a požadavkem zadavatele byla rozložitelnost pultu. Oblouková část je na kolečkách. Lze ji tedy odsunout a využít tak interiér pro besedy pro větší počet návštěvníků. Polep logem knihovny byl součástí naší realizace.

+ 0 další

Koupelnové skříňky

2 / 2024 - 2 / 2024

okr. Náchod

Realizace osvětlené niky u vany, skříňky pod umyvadla, vysoké skříňky mezi umyvadly a sprchovým koutem a WC skříňky do niky.

Výukové pódium v dětském odd.

9 / 2020 - 5 / 2021

Městská knihovna Jaroměř

Již od návrhu projektantky jsme byli u zrodu této zákazky. Cílem bylo osvěžení prostoru dětského oddělení knihovny. Důraz byl kladen na maximální využití celé místnosti, přívětivost prostředí motivující k nadšení z poznávání a k pozitivní atmosféře, a v neposlední řadě na bezpečnost dětských návštěvníků. Vysoký strop v určené místnosti této historické budovy přímo vyzýval k myšlence neomezovat se pouze na přízemní řešení. A tak vzniklo toto pódium, ve kterém je důmyslně řešeno hned několik důležitých aspektů. Mění celý ráz místnosti, nabízí další prostor pro pracovní činnosti dětí a nezabírá, ba naopak rozšiřuje, tolik potřebná místa k uložení knih. Aby došlo k požadované revitalizaci celého prostoru, byly součástí zakázky i další truhlářské prvky, jako např. pracovní stůl, věšák nebo barevné vklady do regálů na knihy, které je zajímavě ozvláštnily.

+ 1 další

+ 0 další

Dřevěná fasáda z thermowoodu

2 / 2021 - 9 / 2021

VOŠ, SŠ, ZŠ Štefánikova 549, Hradec Králové

Pro Stylbau, s.r.o., objednatele této zakázky, jsme realizovali dodávku a montáž dřevěné fasády z thermowoodu. Název Thermowood označuje tepelně upravené dřevo. Za pomocí páry a vysokých teplot v rozmezí 160–215 °C dochází k vylepšení vlastností materiálu. Tepelně upravené dřevo má delší životnost a vyšší odolnost proti klimatickým vlivům či hnilobě. Profily z thermowoodu byly upevňovány na hliníkový rošt, jehož dodání a montáž byly součástí dodávky, stejně jako další stavební a truhlářské konstrukce vně i uvnitř budovy.

+ 3 další

+ 2 další

Dětský pokoj

4 / 2014

okr. Rychnov n. Kn.

Řešení celého interiéru - postel (s otevřenou skříňkou na knihy atp. a se zásuvkou pod postelí), šatní skříň a komody s knihovnou.

Kontaktujte nás

Máte nějaké otázky, nebo chcete poptat naše služby?

bg