Ostatní služby

Chcete si prohlédnout naše 3D vizualizace? Hledáte zaměstnání? Zajímá Vás, co je u nás nového nebo hledáte další informace? V tom případě jste tu správně! Je pro nás samozřejmostí poskytnutí kompletního poradenství a bezplatné vypracování cenové nabídky na zákázky jakéhokoliv rozsahu. Jakýkoliv prvek Vám dokážeme vizualizovat přímo do Vašeho interiéru. Rozhodnete-li se pro výrobu od Falta interiéry, můžete se spolehnout na profesionalitu, důraz na kvalitu provedení, použití moderních i klasických osvědčených technologií a materiálů. Na veškeré naše výrobky poskytujeme záruční i pozáruční servis. V neposlední řadě je naší prioritou respektování Vašich individuálních přání a korektní jednání ve všech ohledech.

+ 5 dalších

+ 4 další

3D vizualizace kuchyní

4 / 2024

Slavětín nad Metují

Největší poptávka po 3D vizualizaci je při realizacích kuchyní. Tmavá nebo světlá? Lesk nebo mat? Nebo dřevodekor či kámen? 3D vizualizace od nás Vám při rozhodování určitě pomůže! Tato služba je zpoplatněna. Dle rozsahu a specifikace je dohodnuta smluvní cena za tyto práce. V případě výroby a montáže vizualizovaného prostoru je tato částka odečtena z konečné faktury.

Přijmeme truhláře

5 / 2024

Slavětín nad Metují 43

... protože dobrých truhlářů není nikdy dost a práce hromada! Hledáme truhláře s praxí, ale přijmeme i truhláře po vyučení. NABÍZÍME: pestrou práci na truhlářských zakázkách všeho druhu v zavedené firmě v jednosměnném provozu, 5 týdnů dovolené, paušální příspěvek na stravu a další benefity. POŽADUJEME: samostatnost, soustředěnost, pečlivost, všeobecnou technickou zdatnost, časovou flexibilitu v případě montáží po celé ČR, spolehlivost, vstřícné jednání s klienty, řidičský průkaz sk. B výhodou! Máš praxi pouze s výrobou oken, nebo umíš jen kuchyně? Dej tomu šanci a ozvi se, třeba najdeme společnou řeč ;-)!

Kontaktujte nás

Máte nějaké otázky, nebo chcete poptat naše služby?

bg